'Als hij naar de Tweede Bundesliga gaat, gaat hij twee keer zoveel verdienen''

Hans Hateboer heeft FC Groningen laten weten dat hij de club na dit seizoen transfervrij zal verlaten. Johan Derksen heeft wel begrip voor de keuze van de verdediger, die een aflopend contract heeft. 

"Ik heb me weer een beetje gestoord aan die supporters", sprak Derksen maandagavond tijdens Voetbal Inside. "Want als in Nederland je contract afloopt, kun je gaan en staan waar je wil. Hij speelt wel eens in Oranje, maar tactisch is hij ontzettend zwak. Maar als je geen transferbedrag kost, dan krijgt zo'n makelaar hem wel weg want hij heeft de status van Jong Oranje", weet hij.

"Ik moet nog wel zien of hij in Duitsland en Engeland de hoogste divisie aankan. Maar je kunt die jongen verder niets kwalijk nemen. Als je nog tien jaar in een buitenlandse competitie speelt, is hij financieel onafhankelijk", vervolgt Derksen, die bijval krijgt van Gertjan Verbeek. "Als hij naar de Tweede Bundesliga gaat, gaat hij twee keer zoveel verdienen", weet de oefenmeester. 

 

Lees meer:
Agenda
zo
23/11
FC Groningen
16:45
PEC Zwolle
zo
30/11
Ajax
20:00
FC Groningen
vr
5/12
Excelsior
20:00
FC Groningen
za
13/12
FC Groningen
18:45
FC Volendam
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
Bekijk de hele stand