Bacuna tevreden na zege: "Dat was de laatste wedstrijden minder"
Leandro Bacuna is heel tevreden over het optreden van FC Groningen. Zaterdagavond werd met 2-0 gewonnen van Willem II.
FC Groningen begon het seizoen goed, maar kwam daarna in een mindere fase. "Na een paar nederlagen is dit gewoon geweldig", reageert Bacuna na afloop bij ESPN. "De manier waarop we vandaag gespeeld hebben, we gingen er vol voor. Het is een directe tegenstander, daar moet je punten tegen pakken."
De aanvoerder is erg te spreken over zijn ploeg. "De echte wil om te winnen was er vandaag. We stonden allemaal klaar voor elkaar, dat was de laatste wedstrijden wat minder", realiseert hij. "We hebben spelers die altijd voor elkaar klaar staan. We hebben een hele goeie groep."
FC Groningen staat nu op de dertiende plek met vijftien punten. Het gat naar nummer zestien Sparta Rotterdam is vier punten.