Blokzijl grapt over domste aankoop: "Voor dat geld, schandalig"

Een lachende Thijmen Blokzijl
Een lachende Thijmen Blokzijl Foto: © BSR Agency

Het is inmiddels wel bekend dat de nodige spelers van FC Groningen goed bevriend zijn. Thijmen Blokzijl is onderdeel van deze vriendengroep en hij vertelt over de vakantieplannen van de spelers.

"Stije Resink kan helaas niet mee en Luciano Valente gaat vast naar het WK", vertelt Blokzijl in het Dagblad van het Noorden. "We gaan met een groepje met onder anderen Jorg Schreuders, Thom van Bergen, Tika de Jonge en David van Bergen. Ik ben inmiddels al een keer of vier op Curaçao geweest. Het is leuk, maar ik wil een keer wat anders. Naar Mexico ofzo."

"De anderen willen weer naar Curaçao, dus daar is wat discussie over", gaat de verdediger verder. "Tika en Thom laten het allemaal gebeuren. Jorg, David en ik zijn de planners. We gaan zien wie de discussie gaat winnen. Ik heb gezegd dat ik niet meega naar Curaçao, maar je zult zien dat ik daar straks gewoon weer op het strand lig."

Ook gaat Blokzijl in op zijn domste aankoop: "Net als Jorg heb ik in Londen een veel te duur toilettasje gekocht. Het is een voetballersdingetje. Ik kan het niet goedpraten, dat weet ik. Een toilettas kopen van dat geld kun je aan niemand uitleggen. Het is schandalig, maar die toilettas is het wel het enige dat ik werkelijk iedere dag gebruik. Tja, probeer ik het toch goed te praten… Het slaat gewoon nergens op", aldus Blokzijl.

Doe mee aan het WK-spel van FCGFans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van FCGFans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties