BREAKING: 'Resink plots onderweg naar uitgang bij FC Groningen'

Thijmen Blokzijl en Stije Resink
Thijmen Blokzijl en Stije Resink Foto: © BSR Agency

Steije Resink, middenvelder van FC Groningen, gaat spoedig de overstap naar AZ maken. Dat schrijft het Dagblad van het Noorden over de middenvelder die nog hersteld van een blessure.

Thom van Bergen wordt al de hele transferperiode gelinkt aan AZ, maar het is Stije Resink die naar Alkmaar gaat verkassen. FC Groningen ontvangt zo'n vier miljoen euro voor de middenvelder, zo weet het Dagblad van het Noorden te berichten.

Sinds maart 2026 ligt Resink uit de roulatie door een kruisbandblessure. Ajax en Benfica waren in een eerder stadium geïnteresseerd. AZ durft het aan met de middenvelder, ondanks zijn blessure. Een clausule in het contract van Resink vertelt dat hij voor zes miljoen mag vertrekken, maar hij levert dus vier miljoen euro op. 

FC Groningen ook een doorverkooppercentage bedongen. Momenteel is nog onduidelijk hoe hoog dat percentage ligt. 

Zet in op FC Groningen tegen PEC Zwolle!

FC Groningen speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties