Buijs ziet verandering: ''Maar daarin scoren we nog geen voldoende''

Trainer Danny Buijs ziet veel verschillen tussen het FC Groningen van afgelopen jaar en het FC Groningen van dit jaar. Het verschil zit hem vooral in het voetbal dat de club nu speelt.

''Vorig jaar speelden we met een totaal ander middenveld'', begint Buijs bij FC Groningen TV. ''Dat was meer verdedigend ingesteld met jongens die ontzettend veel duelkracht hadden. Nu staan er wat meer voetballende spelers en daarin heeft het team wel een stap gemaakt. Vorig jaar speelden we heel veel de lange bal en dit jaar is het ons gelukt om regelmatig via de opbouw een bal vrij te spelen.''

''Tegenstanders zakken in omdat ze geen druk op de bal kunnen krijgen, maar dan gaat het er wel om dat je kansen moet creëren. Het is allemaal leuk en aardig om risico's te nemen in de opbouw en voetbal te spelen op de eigen helft, maar we moeten wel goals maken. Daarin scoren we nog geen voldoende'', besluit de trainer van Danny Buijs.

Lees meer: