Cassierra: ''Ik wil de fans van FC Groningen laten genieten''

Mateo Cassierra kwam voor meer dan vijf miljoen euro naar Ajax, maar de Colombiaan wist zich nooit echt in de basis te knokken. De aanvaller speelde zijn wedstrijden bij de beloftenploeg, maar nu biedt FC Groningen hem een mogelijkheid. 

De aanvaller komt niet naar het hoge noorden om een paar wedstrijdjes te spelen. In De Telegraaf vertelt hij dat de spits zijn naam wil vestigen in Nederland. Hij stelt dan ook hoge doelen aan zijn verblijf in Groningen. ''Ik wil in de topdrie van Eredivisie-topscorers komen en de fans van FC Groningen laten genieten.''

De Colombiaan kon naar meerdere clubs, maar hij besluit om een seizoen naar de Trots van het Noorden te gaan. ''Ik ben door Ron Jans thuis ontvangen en hij overtuigde me van de meerwaarde die ik in de speelwijze van FC Groningen kan zijn. De club heeft veel geloof in mij.'' Niet alleen Groningen heeft vertrouwen in hem, want ook Ajax heeft dat volgens de speler.

''Het zegt genoeg dat de club me niet wilde verkopen en een verhuur met een optie tot koop onbespreekbaar was. Dat betekent dat de club in me gelooft. Maar het allerbelangrijkste is nu om veel voor FC Groningen te spelen en belangrijk te zijn.'' De doelpuntenmaker weet nu al dat hij zich niet in gaat houden als hij tegen de Amsterdammers speelt. ''Natuurlijk kijk ik uit naar de wedstrijd tegen Ajax. We willen hoog eindigen, dus ik zal dan toch echt mijn best doen.''

Lees meer:
Agenda
za
13/12
FC Groningen
18:45
FC Volendam
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
Bekijk de hele stand