Danny Buijs maakt indruk: "Dat maakt het des te knapper"

Danny Buijs
Danny Buijs Foto: © BSR Agency

Danny Buijs kan op complimenten rekenen van Bram van Polen. De oud-trainer van FC Groningen won zondag met Fortuna Sittard bij Go Ahead Eagles. 

In Deventer werd het 0-2 voor de ploeg van Buijs. Een knappe prestatie, vindt Van Polen. "Ga er maar aanstaan. Weer de halve selectie vernieuwd. Met al die nieuwe spelers uit bij Go Ahead met 0-2 winnen is echt knap", meent het clubicoon van PEC Zwolle bij ESPN. "Oké, Go Ahead was veel beter, maar dan is het des te knapper van Fortuna."

Na vier seizoenen met FC Groningen en een kort avontuur bij KV Mechelen tekende Buijs vorig jaar in Sittard, waar hij vorig seizoen als tiende eindigde. "De elftallen van Buijs zijn over het algemeen niet het leukst om naar te kijken, maar hij is een uitstekende resultaat-trainer", vindt Van Polen. "Of het nou verdiend was of niet, het lijkt me niet makkelijk om elk jaar zo aan het seizoen te beginnen. Ze staan er gelijk op de eerste speeldag, knap hoor."

Zet in op FC Groningen tegen FC Volendam!

FC Groningen speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
FC Groningen
18:45
FC Volendam
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
Bekijk de hele stand