Danny Buijs

Buijs gaat in op toekomst: "De club moet stapjes gaan zetten"

0
Romano Postema viert een treffer namens FC Emmen
FC Groningen Nieuws

Postema noemt beste trainer: "Heeft zijn zaken altijd op orde"

0
Danny Buijs
FC Groningen Nieuws

Buijs geniet bij Fortuna: "Krijg heel veel waardering en respect"

0
Danny Buijs
FC Groningen Nieuws

Danny Buijs naar topclub? "Ze moeten me dan wel overtuigen..."

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Danny Buijs: "Klinkt mogelijk arrogant, maar dat niveau kan ik aan"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Buijs: "Ik ben veel rustiger dan in mijn tijd bij FC Groningen"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Danny Buijs: "Als mijn kontje opveert, zoomt er al een camera in"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Buijs houdt toekomstopties open: "Misschien een nieuw contract"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Oud-FC Groninger Buijs maakt indruk: "Die stap zou logisch zijn"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

'Buijs op lijstje Eredivisieclub': "Hij wil hem graag hebben"

0
Danny Buijs
FC Groningen Nieuws

Danny Buijs maakt keuze na veel interesse: "99 procent zeker"

0
Danny Buijs
FC Groningen transfers & geruchten

'Oud-FC Groninger Buijs gelinkt aan stap binnen de Eredivisie'

0
Hans Kraay junior
FC Groningen historie & oud-spelers

Kraay jr. lyrisch over oud-FC Groninger: "Elk jaar succesvol"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Danny Buijs kan rekenen op lof: "Zou niet misstaan in de topvijf"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Voormalig FC Groninger Buijs nadert record van Bert van Marwijk

0
Danny Buijs
FC Groningen Nieuws

Buijs geeft medische update Fortuna Sittard richting FC Groningen

0
Neraysho Kasanwirjo bij FC Groningen
FC Groningen Nieuws

Ex-Groninger maakt transfer: "Weet wat Danny Buijs van mij verwacht"

0
Danny Buijs langs de lijn
FC Groningen historie & oud-spelers

Buijs: "Wij hebben er ooit eentje meegemaakt bij FC Groningen"

0
Danny Buijs in de Eredivisie
FC Groningen historie & oud-spelers

Buijs sprak in Groningen-tijd met Duitse club: "Er gebeurde niks"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Danny Buijs lyrisch over FC Groningen: "Dat zal nooit weggaan"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

FC Groningen-supporters krijgen zoete verrassing van Danny Buijs

0
Danny Buijs
FC Groningen Nieuws

Danny Buijs genoemd voor de subtop: "Kan stap hogerop maken"

0
Kaj Sierhuis
FC Groningen historie & oud-spelers

Sierhuis ziet oud-FC Groninger wel bij FC Utrecht: "Stap hogerop"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Danny Buijs: "Het kan ook best een beetje gaan wrijven tussen ons"

0
Danny Buijs wijst
FC Groningen Nieuws

Buijs over tijd bij FC Groningen: "Op aangedrongen hem te houden"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Buijs kon terug naar Groningen: "Dan had ik het wellicht gedaan"

0
Arjen Robben en Danny Buijs bij FC Groningen
FC Groningen Nieuws

Danny Buijs verklaart: "Ik was moe van vier jaar FC Groningen"

0
Danny Buijs
FC Groningen Nieuws

Danny Buijs legt uit: "Dat leidde tot mijn einde bij FC Groningen"

0
Danny Buijs bij ESPN
FC Groningen Nieuws

Danny Buijs: "Dan zal FC Groningen de bovenliggende partij zijn"

0
Danny Buijs bij ESPN
FC Groningen Nieuws

Buijs blikt vooruit: "Slim zijn, Groningen speelt met energie"

0
Danny Buijs
FC Groningen historie & oud-spelers

Buijs stelt FC Groningen gerust: "Dat kan ik me niet voorstellen"

0
Meer nieuws tonen