Derksen schaart zich achter Faber: ''Ik zou een ontslag belachelijk vinden''

FC Groningen liep zaterdagavond opnieuw tegen een nederlaag aan, waardoor de positie van trainer Ernest Faber onhoudbaar lijkt geworden. Hans Kraay Jr. verwacht dat de oefenmeester binnenkort de laan uit wordt gestuurd.

"Ik vrees het ergste", zegt Hans Kraay bij Voetbal Inside. "Ik denk dat het toch gaat gebeuren. Ron Jans heeft een aantal weken geleden gegarandeerd de positie van trainer bij FC Groningen in geen elk geval te gaan invullen, maar toch denk ik dat de supporters er om gaan vragen."

Derksen zou zich in geen elk geval kunnen vinden in een beslissing Faber te ontheffen van zijn functie. De slechte prestaties van de Groningers zijn volgens de analist te wijten aan de kwaliteit van de selectie. "Ik zou het belachelijk vinden. Ze verliezen elke keer vanwege domme fouten van spelers. Ze hebben een waanzinnig slecht centrum en daarnaast is er natuurlijk veel onrust binnen de spelersgroep."

Lees meer: