Dick Lukkien lovend: "Hij heeft ons ontzettend veel geholpen"

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © Pro Shots

In een bloedstollend duel heeft FC Groningen een zwaarbevochten 2-1 overwinning behaald tegen NEC. Trainer Dick Lukkien maakte vooraf enkele gedurfde keuzes door drie spelers van vorige week op de bank te zetten. 

Johan Hove, Thijs Oosting en Leandro Bacuna moesten toekijken, terwijl Lukkien koos voor Stije Resink en Tika de Jonge op het middenveld. Over het aandeel van Leo zei Lukkien tegen RTV Noord: "Van Leo wil ik benoemen dat hij ons ontzettend heeft geholpen. Hij vindt rechtsback niet zijn beste plek en dat vind ik ook. Leo wil op het middenveld spelen en alleen in noodgevallen als rechtsback."

Lukkien had gemengde gevoelens na de wedstrijd, maar was trots op zijn team. "Het was een hectisch avondje, een zinderende wedstrijd. Het eerste uur heb ik genoten van de energie en het voetbal. Het laatste halfuur van de overwinningsdrang. We bleven voor elkaar vechten, met een geweldig publiek." Ondanks het spannende einde benadrukte hij: "Ik loop nu geen polonaise. Wij vechten keihard voor de punten."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
wo
23/04
FC Groningen
20:00
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
Bekijk de hele stand