Dick Lukkien niet in de war: "Daarna kunnen we verder kijken"

Een ontspannen Dick Lukkien
Een ontspannen Dick Lukkien Foto: © Pro Shots

Dick Lukkien laat zich niet van de wijs brengen door de stand op de ranglijst van FC Groningen. Momenteel staat 'de Trots van het Noorden' op een achtste plaats in de Eredivisie en woensdagavond speelt het in Rotterdam tegen Feyenoord.

"We moeten nuchter en bescheiden blijven", vertelt Lukkien in het Dagblad van het Noorden. De doelstelling wordt dan ook niet bijgesteld door de hoofdtrainer van de Groningers. "35 punten halen, dát willen we heel snel voor elkaar krijgen. Daarna kunnen we eventueel verder kijken."

Woensdagavond treft Lukkien met zijn ploeg het Feyenoord van Robin van Persie. "Feyenoord heeft een van de beste teams van Nederland", vervolgt hij. "We zullen heel compact moeten spelen om druk op de bal te krijgen. Dat zal op verschillende plekken op het veld moeten gebeuren. Wij zijn fit. Ik denk dat onze spelers prima drie duels in een week aankunnen."

Lukkien kan de speelwijze die Van Persie erop na houdt wel waarderen. "Maar Feyenoord laat ook ruimte voor ons om te voetballen. We hebben vorig seizoen in de beker als club uit de eerste divisie laten zien wat we kunnen in De Kuip. Bovendien zijn we al een aantal maanden goed bezig. Het wordt een geweldige wedstrijd in een prachtig stadion", aldus Lukkien.

Lees meer:
0 reacties