Dick Lukkien tevreden: "Kan de ploeg niet heel veel verwijten"
Dick Lukkien is tevreden over de gehele wedstrijd tegen PEC Zwolle (0-0). Over het resultaat is hij iets minder tevreden, vertelt hij in gesprek met ESPN.
Lukkien vindt wel dat ze kansen hebben gehad om het duel te winnen. “Uiteindelijk gaat het om kwaliteit in de uitvoering, en dat was onvoldoende. We hadden de kansen van Romano Postema en Leandro Bacuna in de tweede helft. In de eerste helft had Thom van Bergen nog een kans. PEC Zwolle heeft echter ook hun kansen gehad.”
Toch is hij niet geheel tevreden met een gelijkspel. “We willen heel graag meer, maar als je heel reëel naar zo’n wedstrijd kijkt, dan is dit de verhouding. Ik kan de ploeg niet heel veel verwijten, behalve dat ze de kansen niet hebben afgemaakt.”
Over de gehele wedstrijd is Lukkien wel wat meer tevreden. “We hebben naar onze mogelijkheden gespeeld, samen gespeeld en goed verdedigd met z’n allen. Dus daar kunnen we wel mee verder”, aldus de trainer.