Dick Lukkien zit vol vertrouwen: "Zijn met iets moois bezig"

Dick Lukkien bij ESPN
Dick Lukkien bij ESPN Foto: © BSR Agency

Dick Lukkien vindt dat ze aan iets moois bezig zijn bij FC Groningen. Dat liet hij weten op de persconferentie in aanloop naar het duel tegen Heracles Almelo.

De trainer geeft aan dat zijn gevoel tijdens de kerstdagen mede wordt bepaald door het resultaat in Almelo. “Gevoel is natuurlijk iets belangrijks in het leven, dat merk ik ook om me heen. Mensen hechten veel waarde aan deze wedstrijd. Blijkbaar is dat zo, want bij mij is dat ook het geval. Als we winnen, heb je een fantastische kerst, maar ik benoem ook niet voor niets het kalenderjaar overal.”

De oefenmeester is dan ook complimenteus naar zijn ploeg. “Ik denk dat we met z’n allen aan iets moois bezig zijn. Hopelijk gaan we winnen, en als we verliezen, dan hebben we een slecht gevoel. Hoe het gevoel een week later zal zijn, dat moeten we nog zien. Wij gaan erheen om punten te halen, omdat we onszelf heel goed willen positioneren,” besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
8 FC Groningen 23 -10 27
9 SC Heerenveen 23 -15 27
10 NAC Breda 23 -15 27
11 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand