Dinamo Kiev en FC Kopenhagen azen op sterkhouder FC Groningen'

Nadat PSV al interesse getoond heeft in Juninho Bacuna, zijn er meer clubs in de race die interesse hebben in de speler van FC Groningen.

De middenvelder staat nu ook op het lijstje van Dinamo Kiev, FC Kopenhagen en een aantal clubs uit Rusland. De 20-jarige middenvelder liet dit seizoen meermaals zien goed te kunnen voetballen. Bacuna legde al eerder een aanbod van FC Groningen naast zich neer.

Zowel het Eindhovens Dagblad als Dagblad van het Noorden beweerden dat PSV Bacuna al langere tijd volgt. Het lijkt uitgesloten dat Bacuna komend seizoen nog speelt voor de Trots van het Noorden. FC Groningen zal hem dit seizoen moeten verkopen als ze er nog geld aan willen verdienen. Anders loopt het zelf opgeleide talent van FC Groningen gratis de deur uit.

Lees meer: