Faber wil winnen: ''Ons uitverkochte uitvak moet een geweldige ondersteuning zijn''

Morgen speelt FC Groningen de derby van het Noorden tegen sc Heerenveen en die wil trainer Ernest Faber natuurlijk winnen. Na twee nederlagen wil hij weer eens een goed resultaat boeken met FC Groningen.

Als speler van FC Groningen heeft Faber de derby nooit gespeeld. ''Ik kan het me niet meer herinneren, maar waarschijnlijk is het vanwege mijn gescheurde meniscus geweest", zegt Faber in het Dagblad van het Noorden. ''Ik ben toen pas na het seizoen geopereerd, maar heb omdat ik last had van een cyste wel een paar wedstrijden gemist."

Na twee nederlagen wil FC Groningen een goed resultaat mee naar huis nemen. ''Het wordt nu weer tijd voor punten. We hebben ons strijdplan niet veranderd nu Heerenveen een paar spelers mist. Onze manier van spelen is gericht op vertrouwen en we tonen lef door vooruit te verdedigen en zelf te voetballen tegen goed voetballende tegenstanders. Ons uitverkochte uitvak moet een geweldige ondersteuning zijn. Dat hebben we hard nodig om te winnen in Heerenveen'', zo besluit Faber.

Lees meer: