FC Groningen eert zondag overleden supporters voor wedstrijd
![De Euroborg van FC Groningen](https://cdn.bnmedia.nl/_1098x732_crop_center-center_80_none/De-Euroborg-van-FC-Groningen.jpg)
Zondag vindt in de Euroborg een bijzondere herdenking plaats: FC Groningen eert 58 supporters die in het kalenderjaar 2024 zijn overleden. De club heeft dit op haar officiële website aangekondigd.
Het is een jaarlijkse traditie dat het eerste thuisduel van het nieuwe kalenderjaar in het teken staat van ‘In Memoriam’. FC Groningen roept supporters op om tijdig aanwezig te zijn en ruim voor de aftrap hun plaats op de tribune in te nemen om de herdenking gezamenlijk te beleven. De wedstrijd tegen Almere City begint om 14.30 uur.
Tijdens een indrukwekkende minuut van applaus zullen supporters, spelers en stafleden van beide teams de overleden fans eren. Op de LED-boarding rondom het veld worden de namen van de overledenen getoond, terwijl hun portretten op de videoschermen verschijnen. Familieleden van de aangemelde supporters zijn speciaal voor deze gelegenheid uitgenodigd en nemen plaats in het stadion. Nabestaanden staan langs het veld, waar fakkels worden ontstoken als symbolisch eerbetoon.
Om de herdenking in alle rust te laten plaatsvinden, worden kort voor de aftrap de stadiondeuren tijdelijk gesloten en stopt de horecavoorziening met het opnemen en verwerken van bestellingen. FC Groningen benadrukt het belang van deze ingetogen en respectvolle traditie, waarmee de club de verbondenheid met haar supporters benadrukt.
Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!
Heb jij vertrouwen in FC Groningen komend weekend? Zet € 10 in op FC Groningen wint van SC Heerenveen en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)
![Logo BetMGM.nl](/images/misc/logo-betmgm.png)
'Vermoedelijke opstelling FC Groningen: Lukkien wijzigt twee plekken'
Voormalig FC Groningen-spits Lars Veldwijk vindt nieuwe club
Robin van Persie prijst FC Groningen: "Ze tonen veel lef"
Dave Kwakman wilde graag naar FC Groningen: "Keuze snel gemaakt"
SC Heerenveen kampt nog met ziektegolf: "Heerst een griepje"
FC Groningen klaar voor derby: "Rekenen op een ongeëvenaarde sfeer"
Blokzijl heeft zin in extra speciale wedstrijd: "In de jeugd al"
FC Groningen heeft één vraagteken voor duel met SC Heerenveen
Mark van Rijswijk vertelt: "Hij was te duur voor FC Groningen"
Peter Houtman moet stoppen: "Bij mij is Alzheimer vastgesteld"
SC Heerenveen gehavend tegen FC Groningen? "Hij gaat het nooit halen"
Trenskow: "Hopelijk kunnen we dat kunstje herhalen in Groningen"
Thijmen Blokzijl blikt terug: "Dat had ook met wat pech te maken"
Heracles na ongeregeldheden tegen FC Groningen: "Fouten gemaakt"
Ekdal officieel FC Groningen-speler: "Ik ben blij en opgelucht"
'FC Groningen versterkt zich met 7-voudig Zweeds international'
"De komst van Dirk Abels naar FC Groningen lijkt af te ketsen"
'FC Groningen wil stunten en wil speler uit Engeland ophalen'
'Kristian Lien verruilt Groningen opnieuw voor Noorwegen'
Dave Kwakman: "Kijk het meest uit naar de fans en het stadion"
Kwakman met enthousiasme ontvangen: "Hij maakte een goede indruk"
KNVB maakt arbiter bekend voor restant Heracles - FC Groningen
Klompe: "Dat geeft hoop voor de supporters van FC Groningen"
Oud-FC Groningen-speler Brooke op 64-jarige leeftijd overleden
KNVB maakt scheidsrechter bekend voor FC Groningen - SC Heerenveen
Kwakman verschijnt op trainingsveld: "De eerste Groningse meters"
Willumsson: "Het was beter er een frisse speler in te zetten"
Van Polen: "Hij is iemand die FC Groningen goed kan gebruiken"
OFFICIEEL | Toptalent AZ vertrekt per direct naar FC Groningen
Mats Deijl na winst op FC Groningen: "Dat vraag ik me ook af"
![Dick Lukkien](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/72955188_BSR_AGENCY.jpg)
FC Groningen klaar voor derby: "Rekenen op een ongeëvenaarde sfeer"
![Dave Kwakman](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/5003743/Schermafbeelding-2025-01-21-om-19.03.09.jpg)
Dave Kwakman: "Kijk het meest uit naar de fans en het stadion"
![Joey Pelupessy](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/72470452_BSR_AGENCY.jpg)
FC Groningen moet meerdere spelers missen tegen Go Ahead Eagles
![Erwin van de Looi schreeuwt langs de lijn](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/Copyright-ProShots-26589075.jpg)
'Erwin van de Looi onder druk': "Ze praten niet met elkaar'
![René van der Gijp](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/gijp-6050746d7d97e_2021-10-07-144551_enmz.jpg)
Van der Gijp wil wijziging in spelregels: "Zoals bij hockey"
![Mats Seuntjens bij zijn debuut namens FC Groningen](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/Copyright-ProShots-27350441.jpg)
Samenvatting: FC Groningen speelt gelijk tegen Almere City FC
![Jeroen Rijsdijk](https://cdn.bnmedia.nl/_252x170_crop_center-center_80_none/71569657_BSR_AGENCY.jpg)