FC Groningen kent één vraagteken richting duel met Go Ahead Eagles

Dick Lukkien op de bank in de Euroborg
Dick Lukkien op de bank in de Euroborg Foto: © Pro Shots

FC Groningen sluit het voetbaljaar zondag af met een duel op bezoek bij Go Ahead Eagles. De ploeg van Dick Lukkien heeft weinig personele problemen. 

Veel ploegen snakken naar de winterstop, maar bij FC Groningen is er weinig sprake van vermoeidheid. De Trots van het Noorden zal zondag met een nagenoeg volledige fitte selectie naar Deventer reizen, mits er zich bij de afsluitende trainingen geen bijzonderheden meer voordoen. Alleen Travis Hernes is nog een vraagteken. De middenvelder werkte de afgelopen weken aan zijn herstel en maakte minuten voor de O21. 

FC Groningen en Go Ahead Eagles trappen zondagmiddag om 14.30 uur af in de Adelaarshorst in Deventer. 

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties