'FC Groningen tóch langer door met doelman Michael Verrips'

Michael Verrips
Michael Verrips Foto: © Orange Pictures

Michael Verrips blijft tóch langer bij FC Groningen. De club huurt de doelman ook volgend seizoen van Fortuna Sittard.

Volgens RTV Noord blijft de doelman ook volgend seizoen bij de Trots van het Noorden. Eerder werd bekend dat FC Groningen de koopoptie van Verrips, die onder contract staat bij Fortuna Sittard, niet gaat lichten. In plaats van de keeper terug te sturen, huren de Groningers de aanvoerder nog een seizoen.

Voor Verrips betekent het volgend jaar een weerzien met trainer Dick Lukkien met wie hij samenwerkte bij FC Emmen. FC Groningen heeft voor volgend seizoen vooralsnog alleen Verrips en Jan Hoekstra onder de lat. Peter Leeuwenburgh en Jan de Boer verlaten de club deze zomer.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Groningen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Groningen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties