FC Groningen vindt versterking: "Meerdere clubs geïnteresseerd"

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © Pro Shots

FC Groningen heeft zich versterkt met keeperstrainer Richard Moes. Moes zal aansluiten bij de eerste selectie waar hij keeperstrainer John Vos zal ondersteunen. 

Daarnaast zal Moes, die tussen 2008 en 2023 actief was bij FC Emmen en daar al samenwerkte met Dick Lukkien, training gaan geven aan de jeugdopleiding. Afgelopen seizoen liep hij al stage bij Groningen. 

"Ik heb het hele seizoen meegemaakt, in mezelf geïnvesteerd en het hoogste keepertrainersdiploma gehaald", zegt Moes tegenover Dagblad van Het Noorden. "Er waren meerdere clubs uit binnen- en buitenland geïnteresseerd, maar ik ben een jongen van de regio, dus ik ben heel blij dat ik bij FC Groningen aan de slag kan gaan. De spelers hebben een goed niveau, we hebben veel jonge keeperstalenten en ik kijk ernaar uit om een brug te slaan tussen de jeugdopleiding en eerste selectie."

Lees meer:
0 reacties