Gladon staat voor terugkeer in Eredivisie: "Hebben een goede band"
Paul Gladon keert mogelijk terug bij Fortuna Sittard. De oud-spits van FC Groningen heeft weer contact met de club waar hij anderhalf jaar in dienst was.
Gladon is sinds afgelopen zomer transfervrij nadat zijn contract bij het Armeense FC Noah afliep. De 32-jarige zit nog in de laatste fase van zijn revalidatie van een kruisbandblessure, maar heeft via zijn zaakwaarnemer contact met Fortuna Sittard. "Ik heb daar natuurlijk een goede tijd gehad. Ik had het daar erg naar mijn zin en heb een goede band met Danny Buijs", vertelt hij in de Voetbalkantine. "Ik heb met hem samengespeeld en had hem als trainer bij FC Groningen en Fortuna.”
Trainer Buijs reageerde later op de avond bij ESPN op uitspraken van Gladon. "Paul is niet voor de korte termijn. Die jongen komt terug van een kruisbandblessure en heeft al zeven maanden niet met een groep getraind. Een fitte Paul Gladon heb ik graag in mijn selectie", benadrukt de oefenmeester.
Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!
Heb jij vertrouwen in FC Groningen komend weekend? Zet € 10 in op FC Groningen wint van SC Heerenveen en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)