'Het blijft natuurlijk vervelend dat een speler met dergelijke kwaliteiten weggaat''

Simon Tibbling maakt de overstap van FC Groningen naar het Deens Brondby. De Denen betalen rond de 700.00 euro aan FC Groningen. Voor aanvang van de wedstrijd tegen het Spaanse Granada nam de Zweed afscheid. 

''Simon had ons in een eerder stadium aangegeven toe te zijn aan een nieuwe stap in zijn carrière. Op het moment dat er een club naar zijn wens kwam, die ook nog eens een fatsoenlijk bod op tafel legde, hebben we gemeend dat het voor alle partijen goed was om door te pakken en op een goede manier afscheid van elkaar te nemen'', zegt directeur Hans Nijland op de website van FC Groningen.

Toch betreurt de directeur het vertrek van de middenvelder. ''Het blijft natuurlijk hartstikke vervelend dat een speler met dergelijke kwaliteiten, die bovendien ook nog eens op en top professional is in zijn doen en laten, bij onze club weggaat'', aldus Nijland.

 

Lees meer:
0 reacties