'Ik heb ook nare gevoelens door mijn tijd bij FC Groningen''

Timo Letschert is een belangrijke speler voor FC Utrecht op dit moment. De verdediger speelde echter eerder voor FC Groningen, waar hij werd weggestuurd. Bij het programma De Tafel van Kees vertelde Letschert over zijn verleden bij FC Groningen. 

“Ik was jong en gretig toen ik negentien was en in de basis kwam. Ik pakte twee keer rood, vanwege een soort bewijsdrang. Dat is gevaarlijk als verdediger natuurlijk. Ik heb ervan geleerd, ik was een beetje een etter”, vertelt Letschert. 

Letschert speelde ook voor Ajax, waar hij net als bij Groningen de laan uit werd gestuurd. “In de C1 was ik de kleinste van het team en werd weggevaagd door jongens die al in de puberteit zaten. Sommigen hadden al een baard. Ik kwam tekort. Ik heb ook nare gevoelens door mijn tijd bij FC Groningen. Dat leg ik echter vooral bij mezelf neer”, besluit de verdediger die nu zijn draai heeft gevonden bij FC Utrecht. 

Lees meer: