"Ik vertelde vooral wat ik niet goed had gedaan bij FC Groningen"

Mark-Jan Fledderus
Mark-Jan Fledderus Foto: © Pro Shots

Mark-Jan Fledderus merkt dat het enorm snel gaat met de ontwikkeling van Como. De voormalig FC Groninger is directeur voetbalstrategie bij de Italiaanse club. 

Fledderus ging via de achterdeur weg bij FC Groningen, maar Como-voorzitter Mirwan Suwarso was zeer onder de indruk van de transferwinsten die de directeur maakte bij de Trots van het Noorden. "In ons eerste gesprek vertelde ik vooral wat ik bij FC Groningen niet goed had gedaan en na anderhalf uur zei Suwarso: ‘Ik wil met jou werken’", blikt Fledderus terug bij Tekengeld van ESPN

Onder trainer Cesc Fabregas promoveerde Como twee jaar geleden naar de Serie A. Vorig seizoen eindigde de club tiende en momenteel zijn ze in de race voor Europees voetbal. "Hij paste perfect bij onze identiteit en voetbalideeën. Als je hem nu ziet, met zijn uitstraling en persoonlijkheid, hadden we ons geen betere trainer kunnen wensen", aldus Fledderus. "Het is bizar. Als hij met een speler gaat zitten, dan is het klaar. Dan willen ze naar ons."

Lees meer:
0 reacties