Janse na opvallend moment: "Eerlijk gezegd wist ik het ook niet"

Dies Janse haalt uit
Dies Janse haalt uit Foto: © BSR Agency

Dies Janse scoorde namens FC Groningen in het duel met Telstar de 0-1. Uiteindelijk won zijn ploeg met 0-2, waarin Janse een van de absolute uitblinkers was. 

De VAR moest zijn goal nog checken: was de bal over de lijn? "Eerlijk gezegd wist ik het ook niet. Ik kopte hem en toen werd-ie van de lijn afgehaald", begint Janse voor de camera van ESPN. "Je ziet een voetje achter de lijn, maar dat kan je dan nog niet met zekerheid zeggen. Ik ben blij dat de bal er uiteindelijk in ging."

Janse voelt zich goed: bij FC Groningen gaat het uitstekend én hij heeft zijn debuut gemaakt bij Jong Oranje. "We gaan lekker door in april waar we mee geëindigd zijn. Nog vijf wedstrijden te gaan; het kan een mooi einde worden."

Groningen staat tiende, maar de play-off plekken zijn nog binnen zicht. "We blijven hetzelfde doen, positieve energie houden en dan ga je wedstrijden winnen. En nu doorstoten." Groningen staat op 41 punten, net als SC Heerenveen, Sparta Rotterdam en FC Utrecht.

Doe mee aan het WK-spel van FCGFans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van FCGFans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties