'Je kijkt erna en hoopt dat het jezelf nooit overkomt''

Fankaty Dabo was tegen FC Groningen ongewild één van de hoofdrolspelers. De verdediger schoot van afstand prachtig raak met een totaal verkeerde terugspeelbal.

"Pff, verkeerde techniek van mij. Ik had het beter moeten doen. Het is niet de fout van de keeper, maar van mij. Totaal mijn fout. Ik kan het hem niet aanrekenen, het is de verkeerde techniek van mijn kant. Ik moet terugkijken en zien wat ik beter kan doen. Niet wat de keeper beter had kunnen doen."

In gesprek met FOX Sports geeft Dabo aan dat het de wedstrijd kantelde. "Het is lastig dat we comfortabel in de wedstrijd zaten tot mijn fout en het daarna helemaal kantelde. Ik heb het wel eens gezien, maar je kijkt erna en hoopt dat het jezelf nooit overkomt. Vandaag was ik het en ik neem de volle verantwoordelijkheid. Dit is voetbal."

Lees meer: