Kenneth Perez analyseert: "Daar is PSV echt veel te goed in"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © MTB-Photo

PSV boekte zondagmiddag een uiterst moeizame zege op FC Groningen. Desondanks was Kenneth Perez best positief over het spel van de Eindhovenaren, die in de tweede helft twee doelpunten maakten.

"PSV speelde een moeizame wedstrijd, maar als je het vergelijkt met wat je verder zit te kijken...", vertelt Perez in Dit was het weekend van ESPN. "De functionele techniek, het bewegen, de controle over de bal, de één-tweetjes, dat is wel aanwezig bij PSV. Ook vergeleken met wat je verder ziet in de Eredivisie op dit moment."

"Daar zijn zij wel echt veel te goed in. Daarom staan ze ook zo ver voor. Daarom is het zo moeilijk om tegen PSV te spelen. Want als het héél even niet klopt, dan kom je in de carrousel. Dan is het positiespel zodanig dat je er eigenlijk niet meer aan te pas komt", aldus de Deense oud-PSV'er.

Lees meer:
0 reacties