KNVB wil Wouter Goes schorsen tegen FC Groningen: AZ niet akkoord

Wouter Goes na zijn tackle op Enric Llansana
Wouter Goes na zijn tackle op Enric Llansana Foto: © Pro Shots

Op zondag 11 mei staan FC Groningen en AZ lijnrecht tegen elkaar in de Eredivisie. AZ probeert met alle macht ervoor te zorgen dat Wouter Goes, die er tegen Go Ahead Eagles met rood vanaf moest, er tegen de Groningers 'gewoon' bij is. 

Tijdens het duel met Go Ahead Eagles kreeg Goes in de slotfase namelijk rood. Daarvoor werd hij door de aanklager van de KNVB voor maar liefst drie wedstrijden geschorst, waarvan een voorwaardelijk. AZ is het niet eens met deze straf en gaat hier tegen in beroep. 

"AZ gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager van de KNVB om Wouter Goes voor drie wedstrijden – waarvan één voorwaardelijk – te schorsen. De centrale verdediger ontving zondagmiddag een directe rode kaart van scheidsrechter Bas Nijhuis tijdens het duel met Go Ahead Eagles", schrijft de club op haar officiële kanalen.

Tijdens de gewonnen uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles maakte Goes in blessuretijd een tackle op Enric Llansana. Nijhuis besloot – op aangeven van zijn assistent-scheidsrechter – een rode kaart te geven. AZ vindt de straf niet gepast en vecht deze dus aan. 

Lees meer:
0 reacties