Kritiek op Leondro Bacuna: "Loopt er een beetje verloren bij"
Willem Groeneveld denkt dat FC Groningen er goed aan doet om afscheid te nemen van Bacuna. Dat laat hij weten tegenover het Dagblad van het Noorden.
Groeneveld denkt dat het publiek te veel verwacht van de noorderlingen. De goede start snapt hij wel weer. “Die goede start is achteraf wel makkelijk te verklaren. FC Groningen had als een van de weinige ploegen in de Eredivisie een ingespeeld team. Bij die andere clubs zaten toen veel nieuwe spelers, maar inmiddels zijn die ook ingespeeld.”
De club zou eventueel nog een goede rechtsback willen halen. Leandro Bacuna weet maar weinig indruk te maken. “Laat die lekker naar de zandbak gaan. Hij heeft nog een half jaar contract. Dan kan je daar nog een beetje geld voor vangen.”
De journalist is dan ook niet onder de indruk van Bacuna. “Hij loopt er toch een beetje verloren bij, vind ik. Ik vind hem ook geen goede aanvoerder. De manier waarop hij een paar keer collega’s voor de bus heeft gegooid, staat me niet aan,” besluit hij.