"Lastigste uitwedstrijden zijn tegen FC Utrecht en FC Groningen"

Mike Verweij
Mike Verweij Foto: © BSR Agency

Ajax won afgelopen weekend met 0-2 op bezoek bij PSV en daardoor bedraagt het verschil tussen beide topclubs nu maar liefst negen punten. Mike Verweij noemt op de website van de Telegraaf acht redenen waarom de club uit Amsterdam (waarschijnlijk) kampioen gaat worden. 

Hij wijst onder andere op de historie, het feit dat Ajax niet door de ondergrens zakt en Jordan Henderson als talisman. Ook het plan van trainer Francesco Farioli en de 'ervaringdeskundigen' Davy Klaassen en Daniele Rugani komt ter sprake. Daarnaast wijst Verweij op de programma's van Ajax en PSV. 

"De Eindhovenaren gaan nog op bezoek bij FC Groningen, FC Twente, angstgegner Feyenoord en Sparta, terwijl de lastigste uitwedstrijden van Ajax die tegen FC Utrecht en FC Groningen zijn. Een snel rekensommetje leert dat Ajax – als PSV helemaal niets meer morst – nog dertien punten nodig heeft", schrijft hij.

"Met thuiswedstrijden tegen NAC Breda, Sparta, NEC en FC Twente voor de boeg lijkt het grootste gedeelte daarvan relatief eenvoudig bijeen te worden gesprokkeld", voorspelt Verweij. "Al is daarover speculeren niet aan Farioli besteed. Die kijkt van wedstrijd tot wedstrijd", constateert de clubwatcher, die als laatste reden ook nog de 'twaalfde man' van Ajax roemt. "Vooral in de Johan Cruijff ArenA zijn de supporters de twaalfde man."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
23/04
FC Groningen
20:00
Heracles Almelo
za
3/05
FC Groningen
20:00
RKC Waalwijk
zo
11/05
AZ
16:45
FC Groningen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
PEC Zwolle
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
10 SC Heerenveen 29 -16 34
11 NEC Nijmegen 29 -1 33
12 Fortuna Sittard 29 -16 33
13 FC Groningen 29 -16 32
14 PEC Zwolle 29 -9 31
15 NAC Breda 29 -18 31
16 Willem II 29 -19 24
Bekijk de hele stand