Leandro Bacuna: "We moeten in een positieve vibe blijven"

Leandro Bacuna baalt
Leandro Bacuna baalt Foto: © Orange Pictures

FC Groningen verloor afgelopen zondag met 0-1 in eigen huis van FC Utrecht. Dick Lukkien passeerde Leandro Bacuna en Etienne Vaessen omdat beide spelers zich hadden verslapen. Bacuna reageerde bij RTV Noord

"Ik ben de afspraken niet nagekomen binnen het team en Dick moet ergens een grens trekken", stelt Bacuna. "Ik had een jetlag van het vliegen en kwam te laat op de laatste training. Je kunt je een keer verslapen en ik doe het niet expres. Maar ik heb met opgeheven hoofd mijn straf aanvaard en moet nu verder gaan."

Bacuna zag de eerste helft vanaf de bank. "We begonnen sterk en hadden de grotere mogelijkheden, maar moeten beter met de kansen omgaan. Dat doen we tot nu toe nog niet. We moeten niet in paniek raken en kunnen positief blijven."

In de tweede helft mocht de verdediger invallen, maar ook hij kon het tij niet keren. Toch slaat de onrust niet toe in Groningen. "Nee, we hebben een positieve groep. Natuurlijk balen we van vandaag maar de trainer zei dat we onze hoofden omhoog moeten houden, ook na vier nederlagen. We moeten in een positieve vibe blijven."

Lees meer:
0 reacties