Lukkien mist spelers tegen ADO: "Hebben aanpassingen gedaan"

Dick Lukkien kijkt uit naar FC Groningen haar eerste uitduel van het komende seizoen in de Eredivisie. De trainer van de Trots van het Noorden kijkt terug op een goede trainingsweek en ziet een niet te onderschatten tegenstander.

"We hebben wat aanpassingen gedaan en hebben de week zo kunnen invullen dat we ons hebben kunnen richten op het verder inslijpen van onze speelwijze", vertelt Lukkien via de clubkanalen van FC Groningen. "We hebben tegen FC Utrecht een uur lang een hoge intensiteit aan de dag kunnen leggen en we willen dat nog langer volhouden, al werd dit vooral lastiger omdat Utrecht ons in de laatste fase naar achteren drukte."

"Al met al was het een mooi begin en een bevestiging van het vertrouwen dat er is", meent de trainer, die ADO Den Haag niet onderschat. "Ik ben een fervent liefhebber van het schakelprogramma van ESPN op de vrijdagavond en volg de Keuken Kampioen Divisie op die manier goed."

"Daarin heb ik ADO vorig seizoen al veel aan het werk gezien en natuurlijk hebben we beelden van hun uitwedstrijd tegen AZ. ADO is een bedrijvige ploeg met een goede trainer, die een duidelijke manier van spelen heeft", vervolgt Lukkien.

"Ik denk dat het een interessante wedstrijd kan worden, want de visie van mijn collega bij ADO ligt dicht bij die van ons. Ze leveren fysieke strijd en gaan er vol voor! We kunnen dus aan de bak", meent Lukkien. Stije Resink, spits Oskar Zawada en nieuweling Malcolm Jeng ontbreken, terwijl ook Tyrique Mercera en Ryan Metu niet in actie kunnen. Marco Rente zijn aanwezigheid is nog een vraagteken. 

Zet in op FC Groningen tegen PEC Zwolle!

FC Groningen speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties