Lukkien ontvangt mooie woorden: "Hij is heel belangrijk geweest"

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © Pro Shots

Nick Bakker is Dick Lukkien enorm dankbaar. De voormalig verdediger kreeg in zijn carrière vaak de kans van de oefenmeester. 

Bakker kende Lukkien van de beloften van FC Groningen en ging samen met de hoofdtrainer naar FC Emmen. Een jaar geleden bood Lukkien Bakker opnieuw de kans, nu bij het eerste van FC Groningen. "Hij heeft altijd onvoorwaardelijk in me geloofd, vanaf het moment dat ik bij Jong FC Groningen speelde", vertelt Bakker aan het Dagblad van het Noorden. Zijn steun, zijn vertrouwen, zijn loyaliteit, de band die we hebben als mens en als speler, die is zo belangrijk voor me geweest."

De 32-jarige Groninger kwam vorig seizoen door blessureleed weinig aan spelen toe en zette onlangs een punt achter zijn loopbaan. Zijn warme band met Lukkien zal hij niet snel vergeten. "Hij stond altijd voor me klaar. Aan een blik hadden we genoeg. Dat is nog steeds zo. Het is heel bijzonder en dierbaar", aldus Bakker. "Op Johnny Jansen bij Heerenveen na is Dick ook mijn enige trainer geweest. Elke keer kruisten onze paden elkaar weer."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
Willem II
21:00
FC Groningen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Willem II 22 -6 24
13 PEC Zwolle 22 -8 24
14 Heracles Almelo 22 -11 24
15 FC Groningen 22 -12 24
16 Sparta Rotterdam 22 -13 20
17 RKC Waalwijk 22 -14 17
18 Almere City 21 -31 13
Bekijk de hele stand