Lukkien over Vaessen-situatie: "Dat hebben we intern afgesproken"

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © BSR Agency

Het is de afgelopen dagen veel gegaan over het gedrag van FC Groningen-doelman Etienne Vaessen tijdens en na de wedstrijd tegen Ajax. De Trots van het Noorden zou ervoor kunnen kiezen om het gedrag van de keeper via een statement op de clubsite te veroordelen, maar dat heeft FC Groningen bewust niet gedaan.

"Intern hebben we afgesproken om de aanklager zijn werk te laten doen", zo vertelt FC Groningen-trainer Dick Lukkien op een persconferentie, geciteerd door Voetbal International. "Het zou dan niet wijs zijn om daarvoor zelf al wat over te roepen. En daarnaast is dit niet aan mij: ik ben voetbaltrainer en richt me op het voetbalgedeelte." 

"Zondag hebben we een hartstikke belangrijke wedstrijd te spelen, daar zit ik nu met mijn gedachten bij." Ook een laatste poging om Lukkien een mening te ontlokken over het gedrag van Vaessen lukte de aanwezige pers niet. "Ik begrijp het vanuit jullie wel, maar ik denk dat ik er nu wel genoeg over heb gezegd", aldus Lukkien, die zich richtte tot de aanwezige journalisten in de perszaal.

Lees meer:
0 reacties