Lukkien vreest voor zware blessure: "Het ziet er niet goed uit"

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © BSR Agency

FC Groningen beleeft een lastige periode. Tegen FC Volendam ging het opnieuw mis: 3-2. Daarmee leed de ploeg alweer de zesde nederlaag op rij in de Eredivisie. En alsof dat nog niet genoeg was, viel ook aanvoerder Stije Resink uit met een ogenschijnlijk zware knieblessure. 

Vlak na rust, bij een stand van 1-1, ging het fout in een duel met Robert Mühren. Resink was eerder bij de bal, maar bij het wegdraaien sloeg het noodlot toe. De middenvelder greep direct naar zijn knie en schreeuwde het uit van de pijn. Uiteindelijk werd hij per brancard van het veld gedragen.

Trainer Dick Lukkien kon na afloop nog niets met zekerheid zeggen, maar maakte zich duidelijk zorgen. Bij ESPN zei hij: "Hij gaat morgen naar het ziekenhuis, maar dat zag er niet goed uit. Daar hebben we een minuut of twintig last van gehad, dat zag je ook aan iedereen die eromheen stond."

De trainer liet ook merken dat het hem persoonlijk raakt. "Dat is echt heel heftig, omdat Stije natuurlijk voor ons een geweldige speler is. Dit gun je niemand en hem zeker niet." De band met zijn aanvoerder maakt het extra zwaar, gaf Lukkien toe. "Ik ben op dat gebied echt wel een gevoelsmens. Dat raakte me dus heel diep."

Lees meer:
0 reacties