Maaskant over FC Groninger: "Hoeft zich geen zorgen te maken"

Robert Maaskant
Robert Maaskant Foto: © BSR Agency

Robert Maaskant ziet nog geen reden tot paniek bij FC Groningen. De Trots van het Noorden verloor zondag de vijfde wedstrijd op rij. 

FC Groningen ging als knappe nummer vijf de winterstop in, maar is door de teleurstellende resultaten inmiddels gedaald op de ranglijst. "Het is heel moeilijk grijpbaar wat er misgaat. Ze doen hetzelfde als voor de winterstop, maar nu blijft het resultaat vaker uit", stelt Maaskant in gesprek met ESPN. Zo werd er verloren van Fortuna Sittard, Sparta Rotterdam, PSV, FC Utrecht en FC Twente.

Wat opvalt is dat Dick Lukkien na de winterstop vaker (noodgedwongen) wijzigingen heeft doorgevoerd in zijn elftal. "Er vallen vastigheden weg. Zo’n wisseling merk je aan alle facetten", beseft Maaskant. "Het gaat niet zoals je wilt, dan ga je soms mensen passeren om iets teweeg te brengen."

De oud-trainer van FC Groningen denkt niet dat Lukkien zich zorgen hoeft te maken om de tegenvallende resultaten. "Als ik in mijn tijd vijf keer op rij had verloren, dan was er vast wat gemor geweest. Maar Dick hoeft zich met zijn staat van dienst bij de club voorlopig echt nog geen zorgen te maken."

Zet in op FC Groningen tegen Go Ahead Eagles!

FC Groningen speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties