Martens over speler FC Groningen: "Super interessant voor ons"

Maarten Martens
Maarten Martens Foto: © BSR Agency

De tijdelijke overstap van Dave Kwakman naar FC Groningen lijkt een goede keuze. Binnen een week na zijn aankomst maakte de middenvelder zijn eerste minuten en wist hij indruk te maken op de fans. Bij AZ is de verwachting dat Kwakman na de zomer terugkeert als een nog betere speler.

AZ-trainer Maarten Martens licht de keuze toe tegenover Noordhollands Dagblad: "Het is goed voor Dave als hij zo veel mogelijk gaat spelen. Bij AZ is dat lastiger." Hij wijst op de sterke concurrentie: "Met Clasie, Koopmeiners en Mijnans als vaste krachten, en daarnaast Buurmeester, Belic en Smit, is er op dit moment weinig ruimte."

Door Kwakman uit te lenen, denkt Martens aan de toekomst: "Je kijkt naar wat de club het meest gaat opleveren op de langere termijn. Over een half jaar of een jaar is Dave een super interessante speler voor ons. Deze periode bij FC Groningen zal hem helpen zich daarop voor te bereiden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
FC Groningen
20:00
RKC Waalwijk
zo
11/05
AZ
16:45
FC Groningen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
PEC Zwolle
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 FC Groningen 30 -13 35
10 Heracles Almelo 30 -15 35
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
12 NEC Nijmegen 29 -1 33
Bekijk de hele stand