Ondrejka geconfronteerd met eerdere interesse: "Wist daar niet van"

Jacob Ondrejka
Jacob Ondrejka Foto: © BSR Agency

Jacob Ondrejka meent dat FC Groningen een echte familieclub is. De nieuwe speler van Groningen kan dit weekend tegen ADO Den Haag al debuteren. 

Hij stelt zich voor: "Ik houd van aanvallen, dat ben ik", opent Ondrejka bij RTV Noord. "Bij Parma heb ik afgelopen jaar een blessure gehad. Daarna hebben we het lastig gehad. Ik speelde en vervolgens speelde ik weer niet. Dat is hoe het afgelopen jaar verlopen is."

"De voorbereiding op het nieuwe seizoen in Italië is niet heel zwaar geweest, dus ik voel me goed. FC Groningen lijkt me een prachtig project, ook mijn rol hierin. Ik heb ook met vrienden gesproken die hier hebben gespeeld en zij vonden het ook geweldig hier. Dus ik hoefde er niet teveel over na te denken."

Ondrejka wil in Nederland graag met de fans genieten van voetbal. "Ik wil graag aanvallend spelen en dit team en deze coach willen dat. Ik wil scoren, assists geven en ik wil dat mensen genieten van het voetbal waar ze naar kijken." FC Groningen zou ook in een eerder stadium al geïnformeerd hebben naar de aanvaller. "Ik wist daar niet van, maar het is leuk om te horen", zegt hij. 

Zet in op FC Groningen tegen PEC Zwolle!

FC Groningen speelt vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties