Opstelling FC Groningen bekend: Lukkien maakt opvallende keuze

Dick Lukkien
Dick Lukkien Foto: © BSR Agency

Voor FC Groningen is het vandaag een speciale en historische dag, want exact tien jaar geleden won de club de KNVB-beker. Het Trots van het Noorden krijgt de hekkensluiter van de Eredivisie op bezoek in de Euroborg. De ploeg van Dick Lukkien trapt zaterdagavond om 20:00 uur af tegen RKC Waalwijk.

Ook de wedstrijd tegen RKC op zaterdagavond staat in het teken van het tienjarig jubileum van de bekerwinst. In de Euroborg zijn daarom enkele spelers van toen aanwezig, waaronder Michael de Leeuw en Maikel Kieftenbeld.

Tien jaar na het winnen van de KNVB-beker strijdt FC Groningen dit seizoen voor een plek in de play-offs om Europees voetbal. Dankzij de de 1-1 bij NEC-Willem II officieel veilig als Groningen wint van RKC. Resink is terug, Bacuna blijft staan. De Jonge gaat naar de bank. Schreuders krijgt weer voorkeur boven Seuntjens.

Opstelling FC Groningen:

Vaessen; Blokzijl, Rente, Peersman, Bacuna, Ekdal, Valente, Resink, Kwakman, Schreuders en Van Bergen.

Lees meer:
0 reacties