Powel: "Mensen bij FC Groningen zeiden dat hij er niets van kon

Berry Powel
Berry Powel Foto: © Pro Shots

Berry Powel benadrukt dat spelers bij een nieuwe club niet te snel afgeschreven moeten worden. De technisch directeur van De Graafschap noemt een oud-spits van FC Groningen als voorbeeld. 

Powel is sinds afgelopen zomer td van De Graafschap en kreeg dit seizoen kritiek op het aantrekken van bepaalde spelers die amper in actie zijn gekomen voor De Superboeren. "De ene speler uit het buitenland past zich sneller aan dan de ander", zo pareert hij de kritiek in de Gelderlander. "Bij Alexander Sorloth zeiden mensen bij FC Groningen dat hij er niets van kon, maar dat lag toch iets anders."

Sorloth speelde anderhalf jaar in Groningen, maar de Noorse spits kon weinig potten breken in de Eurborg. Via Crystal Palace, RB Leipzig en FC Villareal maakte hij afgelopen zomer een miljoenentransfer naar Atletico Madrid. Dit seizoen vond hij in 31 competitiewedstrijden dertien keer het net voor de club uit de Spaanse hoofdstad. 

Lees meer:
0 reacties