Reiziger verlengt zijn contract bij KNVB en blijft nog twee jaar

Michael Reiziger
Michael Reiziger Foto: © BSR Agency

Ajax moet verder zoeken naar een opvolger voor Francesco Farioli. Michael Reiziger, die eerder op de shortlist van de Amsterdamse club prijkte, heeft zijn contract als bondscoach van Jong Oranje verlengd tot medio 2027.

De voormalig verdediger van FC Groningen was in beeld om eventueel terug te keren naar de Johan Cruijff ArenA. De afgelopen periode voerde Reiziger echter al gesprekken met KNVB-directeur Nigel de Jong over een langere samenwerking, en die gesprekken hebben nu geresulteerd in een definitief akkoord, zo meldt Ons Oranje.

De oud-Ajacied voelt zich op zijn plek bij de Nederlandse beloftenploeg. Onder zijn leiding kwalificeerde Jong Oranje zich voor het EK 2025 in Slowakije zonder puntenverlies – een unicum in de geschiedenis van de ploeg. Vanaf 12 juni nemen Reiziger en zijn team het in de groepsfase op tegen Finland, Denemarken en Oekraïne.

Na het toernooi blijft Reiziger dus aan bij de KNVB, waar hij voor het eerst volledig als hoofdcoach actief is. Vorig jaar was hij tijdens het EK ook al betrokken bij het grote Oranje, waar hij als assistent van Ronald Koeman fungeerde.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Groningen
za
10/01
FC Groningen
21:00
NAC Breda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
31/01
Sparta Rotterdam
21:00
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
Bekijk de hele stand