Resink baalt van nederlaag: "Het was vandaag niet goed genoeg"

Stije Resink
Stije Resink Foto: © BSR Agency

FC Groningen verloor zondag met 0-2 van Sparta Rotterdam. Stije Resink zag de Trots van het Noorden niet goed voor de dag komen. 

FC Groningen is goed begonnen aan het seizoen, maar daar was tegen Sparta Rotterdam weinig van te zien. "Het was gewoon niet goed. De eerste helft waren we slordig aan de bal, geen hoog tempo. De tweede helft ging het drukzetten iets beter, maar we hebben veel te weinig gecreëerd", concludeert Resink bij ESPN. "We hebben één grote kans gecreëerd. Misschien loopt het anders als die erin gaat, maar Sparta heeft verdiend gewonnen."

Resink gelooft niet dat de hoge stand op de ranglijst voor een lakse houding zorgde bij de thuisploeg. "Dat denk ik niet. Het is nog heel vroeg. Tuurlijk is het mooi om zo hoog mogelijk op de ranglijst te staan, maar het is niet alsof wij zomaar de top drie gaan aanvallen", benadrukt hij. "Het was duidelijk dat het vandaag niet goed genoeg was."

Lees meer:
0 reacties