Resink in ongewis: "Ik weet oprecht niet hoe het gaat lopen"

Stije Resink
Stije Resink Foto: © BSR Agency

FC Groningen verloor zondagmiddag met 1-2 van Fortuna Sittard. Stije Resink zag dat zijn ploeg te slordig was en de bezoekers teveel in hun kracht liet komen. 

FC Groningen kwam nog op voorsprong, maar zag die nog voor rust omgedraaid worden door Fortuna Sittard. "Het was slordig", concludeert Resink na afloop bij ESPN. "Ik denk dat we ze te veel counters hebben gegeven. Dat deden zij goed, ze hebben goede jongens voorop. Wij waren daarin té slordig."

Resink moest al vroeg in de tweede helft naar de kant vanwege een enkelkwetsuur. "Ik voelde in de eerste helft al meteen dat het niet lekker was. Ik heb nog geprobeerd door te spelen. Ik weet niet wat het is, maar hij is dik en ik kon niet alles meer goed doen", legt de aanvoerder van de Trots van het Noorden uit. 

Interesse van Benfica

Resink werd andermaal gevraagd naar de vermeende interesse van Portugese topclub Benfica. "Ik weet oprecht niet hoe het gaat lopen. Ik heb twee dagen geleden bij de omroep hier duidelijk mijn verhaal gedaan. Verder weet ik oprecht niet hoe het gaat lopen", laat hij weten. "Ik probeer zo eerlijk mogelijk te zijn, maar ik ga niet op de inhoud in. Dat vind ik niet netjes."

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties