Schreuder na verlies bij FC Groningen: "Waren veel te slordig"

Dick Schreuder
Dick Schreuder Foto: © Pro Shots

Dick Schreuder was na de nederlaag van N.E.C. tegen FC Groningen (2-1) bijzonder kritisch op zijn ploeg. De trainer van de Nijmegenaren zag zijn elftal volgens hem veel te slordig spelen, zo vertelde hij tegenover Forza NEC.

Volgens Schreuder speelde spanning geen rol bij zijn ploeg. "Nee, dat is geen spanning. Iedereen praat over spanning, maar volgens mij is dat er niet, omdat je het beste seizoen in de historie van de club draait en je in de top staat. Je hebt meer spanning als je om degradatie speelt."

De oefenmeester ergerde zich vooral aan het balverlies van zijn team. "Ik denk dat wij in balbezit veel te slordig waren. Pak bijvoorbeeld de eerste goal: Nejasmic verspeelt met één keer raken de bal zomaar in het midden, terwijl wij gewoon balbezit hebben en twintig seconden later is het rust." Vervolgens profiteerde Marco Rente namens Groningen optimaal van de fout.

Door de nederlaag is N.E.C. gezakt naar de vierde plaats in de Eredivisie, terwijl FC Twente de derde plek heeft overgenomen. Met nog één duel te gaan houdt de club uit Nijmegen echter zicht op een derde plaats. "Dat hebben we constant in eigen hand en dat is het mooie van dit seizoen. Daarin vind ik dat we het goed doen en daarvoor wil ik alle credits aan de ploeg geven. Voor ons is het nu de taak om neutraal te blijven", aldus Schreuder.

"We moeten niet vergeten: wij zijn NEC en we doen het heel erg goed", vervolgde hij. "Daar moeten we het bij houden en goed nadenken over wat we daarmee willen. En ik bedoel dat precies zoals ik het zeg: wij zijn NEC, wij zijn geen Champions League. We hebben daar nooit gestaan en nooit gespeeld."

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties