Schreuders droomt van interlandcarrière: "Zou mooi kunnen zijn"
Jorg Schreuders zou in de toekomst eventueel wel voor Singapore willen spelen. Echter, wil hij Oranje ook niet uitsluiten, vertelt hij in een gesprek met ELF Voetbal.
Jorg Schreuders is in Singapore geboren. Echter, wordt de nuchtere Groninger daar niet warm of koud van. “Mijn vader werkte daar en net als een van mijn broers ben ik daar geboren. Ik kan me er niets van herinneren, want we keerden nog voor mijn tweede levensjaar terug naar Nederland. Als ik eerlijk ben, vind ik het niet heel speciaal, maar voor andere mensen is het dat wel. Op verjaardagen sta ik het telkens uit te leggen,” lacht hij.
Schreuders zou dus eventueel voor Singapore uit kunnen komen als international. Daar is hij echter niet mee bezig. “Singapore heeft een nationale ploeg, maar ze hebben nog nooit geïnformeerd. Ik denk dat het zou kunnen, maar ik heb geen Singaporees paspoort.”
Nu wil Schreuders ook nog de optie openhouden om voor het Nederlands Elftal uit te komen. “Ik heb ook geen idee of ze weten dat ik daar geboren ben. Het is bovendien iets wat ik pas zou overwegen als ik een jaar of 28 ben. Nog niet als de droom om Oranje te halen nog levend is. Het zou mooi kunnen zijn vanwege de herinneringen die je maakt, maar aan de andere kant vergt zoiets ook veel van je,” aldus Schreuders.