Schreuders ziet goede ontwikkeling: "Dat vind ik echt prachtig"

Jorg Schreuders
Jorg Schreuders Foto: © BSR Agency

Jorg Schreuders kijkt met een goed gevoel terug op de afgelopen drie seizoenen. FC Groningen promoveerde terug naar de Eredivisie en sloot dit seizoen af met play-offs voor Europees voetbal. 

Schreuders veroverde in het KKD-seizoen een basisplek in de formatie van Dick Lukkien en is sindsdien vaste waarde. Inmiddels heeft het jeugdproduct meer dan 100 officiële wedstrijden voor FC Groningen achter zijn naam staan. 

De 21-jarige middenvelder blikt terug op drie mooie jaren. "We zijn in het KKD-jaar een koers gaan varen en hebben dat gedaan met een mooie, vaste kern spelers. Al moeten we niet vergeten dat er onderweg ook nieuwe jongens op de trein zijn gesprongen en zijn aangehaakt. Met z’n allen hebben we iets moois neergezet", vertelt hij aan het Dagblad van het Noorden.

Schreuder vindt het fijn om te zien dat FC Groningen er weer goed op staat. "In de afgelopen jaren heeft de club weer kleur op de wangen gekregen en zijn de uit- en thuisvakken weer vol. Dat vind ik echt prachtig", benadrukt hij. 

Komende zomer zou er zomaar een einde kunnen komen aan de 'vaste kern' bij FC Groningen. "Er gaat vast en zeker veel veranderen, omdat er jongens uit hun contract lopen of getransfereerd worden, maar ik hoop niet dat de visie van de club of het proces waarin we zitten verandert", besluit Schreuders. 

Lees meer:
0 reacties