Steijn blikt vooruit: "Ze zijn beschikbaar tegen FC Groningen"

Maurice Steijn
Maurice Steijn Foto: © BSR Agency

Sparta Rotterdam maakt zich klaar voor een aantal zeer belangrijke weken. In de strijd tegen degradatie ontvangen de Rotterdammers zondag eerst FC Groningen. 

Voor Maurice Steijn zijn alle resterende wedstrijden 'finales'. "Zo werkt het als je na twintig wedstrijden op de zestiende plek staat met zeventien punten. En concurrenten ook nog eens veel punten pakken. Zouden we zondag verliezen, is het gat met Groningen zeven punten, met steeds minder wedstrijden", vertelt de hoofdtrainer van Sparta aan Voetbal International. "Wij zijn ons heel bewust van onze positie op de ranglijst en van het feit dat het elke wedstrijd overleven is."

Goed nieuws voor Sparta Rotterdam is dat vrijdag met Mitchell van Bergen en Kristian Hlynsson twee verse krachten gepresenteerd werden op Het Kasteel. De huurtransfers hingen al een tijdje in de lucht, maar zijn nu officieel beklonken. "We wisten dus ook dat ze allebei vandaag zouden aansluiten en dat ze beschikbaar zijn voor zondag tegen FC Groningen."

Sparta Rotterdam en FC Groningen trappen zondagmiddag om 16.45 uur af. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
Willem II
21:00
FC Groningen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Willem II 22 -6 24
13 PEC Zwolle 22 -8 24
14 Heracles Almelo 22 -11 24
15 FC Groningen 22 -12 24
16 Sparta Rotterdam 22 -13 20
17 RKC Waalwijk 22 -14 17
18 Almere City 21 -31 13
Bekijk de hele stand