Stije Resink krijgt harde kritiek: "Je bent erop achteruitgegaan"

Stije Resink
Stije Resink Foto: © BSR Agency

Stije Resink heeft zich nog niet bewezen bij FC Groningen. Dat blijkt uit een aantal meningen in de sportdiscussie op de radio van RTV Noord.

De middenvelder heeft nog geen indruk gemaakt op Stije Resink. “Op dit moment voldoet hij niet aan de verwachtingen. Hij is voor de geblesseerde Tika de Jonge in het elftal gekomen, maar op dit moment is hij minder. Dus je bent erop achteruitgegaan,” is het harde oordeel van de clubwatcher.

Journalist William Pomp van het Dagblad van het Noorden sluit zich bij de woorden van Bleeker aan. Ook legt hij uit waar het aan schort bij Resink. “Hij lijdt veel te veel balverlies, waardoor Groningen keer op keer in de problemen komt. En hij staat wel op een sleutelpositie in het elftal. Maar je ziet bij alle nieuwe spelers dat ze tijd nodig hebben om te wennen aan het systeem van Lukkien.”

Pomp geeft aan dat de middenvelder die tijd te weinig heeft gekregen. “Hij werd voor de leeuwen gegooid, al veel eerder dan iedereen had verwacht. Dat speelt wel mee, denk ik. Zowel de intensiteit van dit systeem als hoe de lijnen lopen in zo’n elftal. Dat heeft hij nog niet onder de knie. En dat zie je terug”, aldus de journalist.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
Willem II
21:00
FC Groningen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
29/03
NAC Breda
16:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 PEC Zwolle 21 -6 24
13 Willem II 22 -6 24
14 Heracles Almelo 22 -11 24
15 FC Groningen 21 -13 21
16 Sparta Rotterdam 21 -10 20
17 RKC Waalwijk 21 -19 14
18 Almere City 20 -32 10
Bekijk de hele stand