Te Wierik over terugkeer in Groningen: "Blijft een speciale wedstrijd"

Mike te Wierik
Mike te Wierik Foto: © Pro Shots

Mike te Wierik stond in twee verschillende periodes totaal zes jaar onder contract bij FC Groningen. Maandag maakte hij met zijn huidige ploeg, FC Emmen, de terugkeer bij de Trots van het Noorden.

Tegenover Wegdamnieuws blikte Mike terug op het duel, dat eindigde in 0-0. Te Wierik begon overigens niet in de basis en mocht in de slotfase invallen. "Dat is natuurlijk altijd leuk. Veel mensen spreek ik nog. Zoals de fysiotherapeut, materiaalman en best veel spelers. Dus het het blijft een speciale wedstrijd."

Met het resultaat kon de pas vader geworden Te Wierik wel leven. "Vorig seizoen was het ook gelijk. Uiteindelijk had het gisteren alle kanten op gekund maar ik denk dat iedereen wel kon leven met een punt", besluit de verdediger.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Groningen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Groningen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties