Thijs Oosting opgelucht na basisdebuut: "Dan is het toch lekker"
Thijs Oosting is blij dat hij een keer de kans heeft gekregen als basisspeler. Dat liet hij weten in gesprek met ESPN na de 2-0 zege op Willem II.
De spits geeft aan wat hij het fijnst vond van de avond: “Natuurlijk de drie punten voor het team, maar voor mij natuurlijk het doelpuntje ook wel. Ik denk dat we de punten wel nodig hadden. Het werd wel heel krap onderin. Wel lekker dat we nu meteen op vijftien punten staan.”
De aanvaller kreeg van trainer Dick Lukkien pas laat te horen dat hij zou spelen. “Dat was vrijdag na de training pas.” Hij zat dan ook al een tijd op zijn eerste basisplaats te wachten. “Ik hoorde dat ik twaalf keer was ingevallen. Dan is het toch lekker dat ik een keer mocht beginnen.”
Toch ging hij zichzelf ook afvragen of hij een keer mocht beginnen aan een wedstrijd. “Je wil altijd spelen. Ik ben nieuw en heb het vorig jaar toch aardig gedaan, als ik het zo mag zeggen. Dan hoop je toch dat je de kans krijgt. Dat moest heel lang wachten. In de beker mocht ik dan wel spelen, al was het tegen amateurs, maar dan moet je het ook doen. Ik ben blij dat ik tegen Willem II mocht beginnen,” aldus Oosting.