Thom van Bergen krijgt advies: "Dat moet hij gaan verbeteren"

Thom van Bergen bij Jong Oranje
Thom van Bergen bij Jong Oranje Foto: © Pro Shots

Dick Lukkien is onder de indruk van het spel van Luciano Valente en Thom van Bergen bij Jong Oranje, maar is niet verbaasd. De FC Groningen-trainer ziet al het hele seizoen hoe het tweetal in de Euroborg bekend staat om hun doorzettingsvermogen en werklust.

"Dit is zo belangrijk in het hedendaagse voetbal. Als Thom de bal al niet blokt, zorg hij ervoor dat de tegenstander een onzuivere pass verstuurt", zo vertelt Lukkien in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Dat helpt zijn teamgenoten achter hem om de bal makkelijker te veroveren." Lukkien vindt wel dat het aantal goals omhoog moet bij Van Bergen. "Dat zijn er te weinig. Dat moet hij verbeteren."

"We zien in de data van na de winterstop wel terug dat hij op de goede weg is. Hij staat vaak wel goed, maar moet ze alleen nog verzilveren. Dat is volgens mij een kwestie van tijd. Ik heb daar in ieder geval heel veel vertrouwen in. Laten we hopen dat hij dat tegen Portugal opnieuw laat zien", aldus FC Groningen-trainer Dick Lukkien. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
25/01
FC Groningen
14:30
Fortuna Sittard
za
31/01
Sparta Rotterdam
21:00
FC Groningen
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
za
14/02
FC Groningen
21:00
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Ajax 18 11 33
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
Bekijk de hele stand